KURUCULARIMIZ KİMDİR ?

1994 İstanbul doğumlu, iki akademisyen veteriner hekim kızı olan Nihan, hayvanlarla olan iletişimine küçük yaşta başladı. Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya bölümünde başarıyla tamamladı, kozmetik kimyası özelinde dersler alarak araştırma ve okumalarıyla kendini geliştirmeye devam etti. 5 yılı aşkın süredir kurumsal şirketlerde profesyonel çalışma hayatını sürdürmektedir.
Mikey, 2 yaşında pamuk şeker bir Maltipoo’dur. Annesi onu, yurtdışına ayrılmak zorunda kalan tatlı bir çiftten sahiplendi ve o gün bugündür ayrılmaz bir ikili oldular.
Buluştukları ilk günden itibaren sevgi ve güven temelli kurdukları bu ilişki gün geçtikçe çoğalarak devam etti.

WOOFIE NASIL KURULDU ?

Markamızın temelleri, kurucumuz Nihan’ın, 1 yaşındaki Mikey’i Şubat 2022’de evlat edinmesiyle atıldı. Çocuğuna en iyi koşulları sağlayabilmek her annenin dileğidir. Nihan da aynı motivasyonla başta Mikey olmak üzere, dışarıdaki tüm tüylü çocuklarımızın temiz ve organik içerikli ürünlere ulaşabilmesi hedefiyle marka çalışmalarını başlattı.
Woofie ürünleri, formülasyon uzmanları ve kurucumuzun da dahil olduğu ARGE ekibimizin uzun ve titizlikle süren çalışmaları sonucunda ortaya çıkmıştır. Tüylü dostlarımızın cilt tiplerine uygun, saf ve besleyici etken maddeler tercih edilmiştir. Bu seçimler yapılırken sonuçları kanıtlanmış akademik çalışmalar esas alınmıştır.
 

FELSEFEMİZ NEDİR ?

Woofie, dokunduğu her tüylü çocuğun; temiz, nazik, organik ve besleyici içeriklerle bakımını sağlayabilmek amacıyla kuruldu. Bunu sağlarken doğaya karşı sorumluluğunu unutmadan, sürdürülebilir içerik ve ambalaj çözümleriyle tasarlandı.
Woofie, organik aroma terapik yağlarından gücünü alan ve tüylü çocuklarımızın hassas ciltlerine özel tasarlanan nazik formülü ile onların gündelik konforunu yükseltmeyi ve daha kaliteli bir yaşam sürmelerine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

KURUCULARIMIZDAN MESAJ;

Woofie, anne-babaların çocuklarına bakım ürünleri seçerken kendi konforlarına hizmet eden ürünlerle değil, çocuğun ihtiyaçlarına yönelik temiz içerikli ürünlerle buluşmalarını tavsiye ediyor. Unutmayalım ki;
 

- kokusu bizi tatmin ettiği için aldığımız her parfüm,
- hızlı köpüren ve yıkama kolaylığı sağlayan sert temizleme ajanları içeren her şampuan,
- cilt PH dengelerini bozan ve kullan-at kolaylığı olan evcil hayvanlara özel tasarlanmamış her ıslak mendil,
anne-baba olarak bizlerin hayatını kolaylaştırırken çocuklarımızınkinden çalıyor olabilir. Onlara hak ettiği, kaliteli yaşamı vermek bizlerin elinde…
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR