1. Kargom ne zaman teslim edilir? Siparişinizi oluşturduktan sonra ürünleriniz 2 iş gününde hazırlanır ve belirttiğiniz adrese kargoya verilir. Kargoların teslimat süresi de yaklaşık olarak 2-3 iş günü olarak dikkate alınabilir.

  2. Değişim ya da iade var mıdır? Ürünlerin tarafınıza teslim edilmesinden sonraki 7 gün içerisinde, ürünün kapağının açılmamış ve zarar görmemiş olması kaydıyla siparişi iade edebilirsiniz. Değişim işlemimiz bulunmamaktadır. İadeniz onaylandıktan sonra ücret iadesi 5 iş günü içerisinde yapılır. Anlaşmalı olduğunuz bankaya göre süre değişkenlik gösterebilir.

  3. Hangi kargo ile iade yapmalıyım? İadeleri gönderici ödemeli olarak Yurtiçi Kargo ile X iade koduyla gönderebilirsiniz.

  4. Ürünler vegan mı? Pati balmı dışındaki tüm ürünlerimiz vegan içerikler kullanılarak üretilmiştir. Pati balmında beeswax kullanılması sebebiyle vegan değildir.

  5. Ürünler üretilirken hayvanlar üzerinde test edildi mi? Hayır. Markamız PETA onaylı olup tasarlama sürecinde hiçbir hayvana zarar verilmemiştir.

  6. Ürünler veteriner onaylı mıdır? Evet. Ürün formüllerimizin hepsi Tarım ve Orman Bakanlığı ve veteriner onaylıdır.

  7. Ürünler pH dengeli midir? Evet. Ürünlerimizin hepsi köpek ve kedilerin cilt pH'ları göz önüne alınarak formulize edilmiştir.

  8. Her tüy tipi için uygun mudur? Evet. Ürünlerimiz tüm ırklar için kullanıma uygundur. Ürün içerikleri seçilirken tuylu dostlarımızın alerjik tepki göstermeyeceği aromaterapik yağlar tercih edilmiştir.

  9. Ürünler hipoalerjenik midir? Hayır. Ürünlerin içerisinde aromaterapik bitki özütleri yer aldığı için hipoalerjenik değildir. Ancak icerikler tasarlanirken köpeklerin en az reaksiyon gösterecegi bitki özütleri tercih edilmistir.

  10. Ürünler kediler için de kullanılabilir mi? Evet. Kedi çocuklarınız için de ürünlerimiz kullanılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR